„Aktywny do Kwadratu" to zadanie realizowane w ramach Programu Aktywna Szkoła, prowadzonego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Jego celem jest zapewnienie uczniom dodatkowych, pozalekcyjnych zajęć sportowych, aby promować aktywność fizyczną i zdrowy styl życia.Zajęcia odbywają się w dwóch grupach klasy 1-3 i 4 - 8. Na zajęciach uczniowie rozwijają swoje pasje i zainteresowania, wzmacniają sprawność fizyczną, budują zdrowe nawyki. Podczas spotkań kładzie się nacisk na różnorodne formy ruchu, dobrą zabawę, integrację oraz pozytywne doświadczenia związane ze sportem.


Jak
Dziś na zajęciach panowała prawdziwie magiczna atmosfera – już trzeci rok z rzędu w okresie przedświątecznym przygotowywaliśmy własnoręczne kule do kąpieli!
W dniu dzisiejszym nasze pracowite "ELFY" z Samorządu Uczniowskiego i kl.8