27 maja w Sali Obrad Urzędu Miasta Nowy Targ odbyło się uroczyste wręczenie nagród w 50. Wojewódzkim Konkursie Plastycznym Dzieci i Młodzieży „Matka w oczach dziecka" 

Miło nam poinformować, ze laureatem konkursu została uczennica klasy II – Alicja Neupauer. 
Jej praca została doceniona przez jury spośród 500 prac nadesłanych z całego województwa.
Serdecznie gratulujemy Alicji talentu i życzymy kolejnych sukcesów artystycznych! 

Zdjęcia zostały pobrane ze strony Powiatowego Centrum Kultury.
Agnieszka Klozy
