Wycieczka do Wrocław została zorganizowana w ramach Małopolskiego Programu Wspierania Uczniów jako podsumowanie projektu, w którym udział wzięli uczniowie klas 2-8 zakwalifikowani do programu. Była to doskonała okazja do integracji, zdobywania nowych doświadczeń oraz poznania jednego z najpiękniejszych miast w Polsce.
