馃挄Spotkanie wolontariatu misyjnego z dzie膰mi z Domu Pomocy Spo艂ecznej w Bia艂ce Tatrza艅skiej.馃挄

2W czwartek 30 listopada wolontariusze misyjni odwiedzili naszych zaprzyja藕nionych ch艂opc贸w kt贸rzy mieszkaj膮 w Domu Pomocy Spo艂ecznej w Bia艂ce Tatrza艅skiej.
Wolontariusze pod opiek膮 Pani Kasi zaprezentowali przedstawienie pt. "O kapry艣nej kr贸lewnie". Dzieciom bardzo podoba艂o si臋 przedstawienie. Po przedstawieniu wszyscy udali si臋 na pocz臋stunek przygotowany przez gospodarzy. Wolontariusze wr臋czyli s艂odycze dla dzieci z okazji miko艂ajek. Opr贸cz mi艂ych rozm贸w przy stole, wolontariusze wsp贸lnie z podopiecznymi DPS wykonywali bombki na choink臋. Wszyscy na koniec spotkania udali si臋 do basen贸w z pi艂eczkami i tam wszyscy 艣wietnie si臋 bawili.