馃憫馃 Kraina Narnii w nowej ods艂onie 鉂勶笍鈽冿笍

1Uczniowie klasy pi膮tej, pod kierunkiem pani Edyty Karkoszki, po przeczytaniu lektury "Opowie艣ci z Narnii. Lew, Czarownica i stara szafa" wykonali makiet臋 krainy nale偶膮cej do Lwa Aslana i Bia艂ej Czarownicy. Dzieci wykaza艂y si臋 kreatywno艣ci膮 i pomys艂owo艣ci膮, bowiem prace zn贸w zaskoczy艂y wszystkich swoim kunsztem i artyzmem. Brawa dla uczni贸w! 馃憦馃憦馃憦
Dzia艂anie to wpisuje si臋 w innowacj臋 polonistyczn膮 pt. "Moda na czytanie i poprawne pisanie", kt贸rej celem jest rozbudzenie zainteresowania uczni贸w czytelnictwem poprzez wzbudzanie przekonania, 偶e ksi膮偶ka jest ciekawym, atrakcyjnym i po偶ytecznym sposobem zdobywania wiedzy i sp臋dzania czasu. Czytanie kszta艂tuje wewn臋trzny 艣wiat dziecka, buduje system warto艣ci oraz wskazuje 偶yciowe priorytety.
馃摎馃摉 Warto wi臋c zach臋ca膰 do czytania! 馃摉馃摎