"Blaski i cienie klikania w Internecie"

3Internet:
To dzięki niemu możemy korzystać z ogromnych zasobów informacji, zdjęć, filmów czy gier, a także komunikowania się z innymi użytkownikami za pomocą różnych portali społecznościowych. To kopalnia wiedzy i plac zabaw w jednym. Jednocześnie sieć jest, jak to określił Stanisław Lem "wielkim śmietnikiem". Warto pamiętać, że pomimo tych wszystkich zalet istnieje również "ciemna" strona internetu. Internet niesie ze sobą ogromną ilość zagrożeń, na które należy uważać. Powinno się zatem być szczególnie ostrożnym i korzystać z niego mądrze, aby uniknąć nieprzyjemności.
Dlatego 12 października o godz. 9.50 klasy VI-VIII odbyły szkolonie on-line "Blaski i cienie klikania w Internecie". W ramach programu profilaktycznego oraz realizacji kierunków polityki oświatowej państwa.