Spotkanie wolontariatu misyjnego z dzie膰mi niepe艂nosprawnymi. 馃獦馃幏馃幒馃獥馃幐馃獣馃幓馃獦馃幏馃幒馃獥馃幐馃獣馃幓馃獦馃幏馃幒馃獥馃幐馃獣馃幓

1W ubieg艂y czwartek w Domu Ludowym odby艂o si臋 spotkanie integracyjne naszych wolontariuszek: Wiktorii, Oliwii, Wiktorii, Aleksandry, Lilianny, z dzie膰mi niepe艂nosprawnymi z Lipnicy Wielkiej. Na pocz膮tku spotkania odby艂 si臋 koncert uczni贸w ucz臋szczaj膮cych do szko艂y muzycznej w Jab艂once. Dzieci niepe艂nosprawne s艂ucha艂y uwa偶nie utwor贸w. Ka偶de dziecko niepe艂nosprawne po wyst臋pie artyst贸w mog艂o nie tylko dotkn膮膰 ka偶dego instrumentu, ale tak偶e na nim zagra膰. Po wyst臋pie wszyscy udali si臋 na wsp贸lne warsztaty plastyczne, na kt贸rych wykonano i ozdabiano proste instrumenty muzyczne. Spotkanie przebieg艂o w mi艂ej i serdecznej atmosferze.