Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Królowej Jadwigi
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Płyniemy przez wakacyjne wspomnienia ⛵🚣

Kategoria:
1Cały tydzień panował w naszym oddziale radosny nastrój i dobra zabawa, a to za sprawą wspomnień z wakacji. Najpierw rozmawialiśmy o podróżach tych bliskich i dalekich, dzieci dzieliły się swoją wiedzą na ten temat . Stworzyły piękna pracę plastyczną - pantofelki plażowe.
Kolejnego dnia dzieci przyniosły swoje pamiątki z wakacji, zdjęcia i inne ciekawe przedmioty. Opowiadały o nich, dzieliły się swoimi wspomnieniami. Stworzyły łódki, którymi płynęły po Polsce oraz po wodzie w misce poruszając nimi za pomocą ćwiczeń oddechowych oraz łowiły rybki na wędkę 🐠🐟 oj dużo się działo....
Serdecznie dziękujemy rodzicom i dzieciom za przygotowanie pamiątek i przyniesienie ich do szkoły 🥰♥️