Wakacyjne zmiany w naszej szkole

2Wakacje to nie tylko czas odpoczynku. To też dobry moment na inwestycje i remonty. W lipcu 2023 r. w naszej szkole poprowadzono kompleksową wymianę drzwi na górnym piętrze. Drewniane drzwi wymieniono w salach lekcyjnych, bibliotece oraz w łazienkach chłopców i dziewczyn.
Całość inwestycji (ponad 25000 zł) została sfinansowana z budżetu Gminy Lipnica Wielka - za co serdecznie dziękujemy Panu Mateusz Lichosyt - Wójtowi Gminy Lipnica Wielka oraz Pani Marzenie Michalak - Dyrektor Centrum Usług Wspólnych w Lipnicy Wielkiej.
Szczególne podziękowania należą się pracownikom obsługi szkoły tj. Janowi Janowiakowi, Leszkowi Kmiecikowi oraz Agacie Janowiak - którzy wykonali całość prac budowlano-porządkowych.
Liczymy że nowa inwestycja będzie służyła nam na kolejne lata.