Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Królowej Jadwigi
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023.

Kategoria:
1Po miesiącach wytężonej pracy, 23 czerwca 2023 roku nadszedł czas na upragniony wypoczynek.
O godz. 8.30 uczniowie zgromadzili się na Mszy Świętej, aby uczcić ten ważny dzień, a także podziękować za cały rok nauki. Następnie wszyscy udali się do szkoły.
Na początku pan dyrektor Łukasz Klozyk przywitał uczniów klas 0-VIII, rodziców oraz nauczycieli. Następnie w podniosłej atmosferze odbyła się ceremonia przekazania Sztandaru Szkoły. Kolejno wreczone zostały nagrody za wysokie wyniki w nauce, stuprocentową frekwencję, działalność w SU, w sklepiku szkolnym, a także sukcesy osiągnięte w konkursach.
Po spotkaniu ogólnym, uczniowie poszczególnych klas udali się wraz z wychowawcami do sal lekcyjnych.