Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Królowej Jadwigi
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Pożegnanie klasy VIII.

Kategoria:
2Dzień przed tradycyjnym piątkowym zakończeniem roku szkolnego dla wszystkich uczniów, czyli w czwartek 22 czerwca, żegnaliśmy ósmoklasistów. Wyróżnieni świadectwem z paskiem za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe lub bardzo dobre zachowanie, a w tegorocznej klasie VIII było ich czworo, otrzymali nagrody a ich rodzice - listy gratulacyjne za wzorowe wychowanie.
Nasi absolwenci podziękowali panu dyrektorowi Łukaszowi Klozykowi, swojej wychowawczyni - Kindze Michalak oraz wszystkim nauczycielom i wychowawcom pod których okiem uczyli się przez ostatnie 9 lat ( 0 - VIII ) za ich trud i pracę. Wszyscy uczniowie wzięli udział w pożegnalnej akademii po raz ostatni prezentując się na scenie szkoły podstawowej. Klasę VIII pożegnała tradycyjnie klasa VII krótkim programem artystycznym, wręczając każdemu uczniowi oraz wychowawczyni upominek i przedmiot wydrukowany przy pomocy drukarki 3D, kojarzący się z każdym z nich z osobna. Absolwentom chcemy życzyć Powodzenia w nowej szkole i aby spełniali swe marzenia "Sięgając gwiazd". Trzymamy kciuki za Was!!!