Szko艂a Podstawowa nr 1 im. 艢w. Kr贸lowej Jadwigi
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

馃摚 Wspania艂a wiadomo艣膰鉂楋笍

Kategoria:
1Dzisiaj nasze uczennice wzi臋艂y udzia艂 w Gminnym Turnieju w pi艂ce siatkowej w kategorii dziewcz膮t i zdoby艂y zaszczytne drugie miejsce! 馃馃彁
Nasze m艂ode siatkarki zademonstrowa艂y niesamowite umiej臋tno艣ci i determinacj臋 na boisku. Mimo pora偶ki w pierwszym meczu z uczennicami ze Szko艂y Podstawowej nr 2, dziewczyny nie za艂ama艂y si臋 i odnios艂y zas艂u偶one zwyci臋stwo w drugim spotkaniu z dru偶yn膮 ze Szko艂y Podstawowej nr 3! 馃憦馃帀
Warto podkre艣li膰, 偶e w sk艂adzie naszej dru偶yny wyst膮pi艂y g艂贸wnie m艂odsze dziewczyny - cztery z pi膮tej klasy i dwie z si贸dmej. Turniej odbywa艂 si臋 w kategorii igrzysk m艂odzie偶y szkolnej, czyli dla uczennic z klas 7 i 8. To 艣wiadczy o ogromnym potencjale i talencie naszych zawodniczek. Ju偶 teraz z niecierpliwo艣ci膮 spogl膮damy w przysz艂o艣膰 i mamy nadziej臋, 偶e w kolejnym roku uda nam si臋 zdoby膰 jeszcze wy偶sze miejsce na podium! 馃槈馃弳
Serdecznie gratulujemy naszym reprezentantkom i 偶yczymy im dalszych sukces贸w w kolejnych edycjach turnieju. 馃挭馃挮
Sk艂ad reprezentacji naszej szko艂y:
鉃★笍 Magdalena Dziubek
鉃★笍 Vanessa Gombarczykova
鉃★笍 Natalia Janowiak
鉃★笍 Wiktoria Michalak
鉃★笍 Leokadia Kurnat
鉃★笍 Marcela Kido艅
Brawo dziewczyny!! 馃帄馃専