Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Królowej Jadwigi
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

VIII Gminny Przegląd Teatralny dla Zerówek i Przedszkoli „Scena Małego Aktora 2023"

Kategoria:
114 czerwca oddział przedszkolny z naszej szkoły wziął udział w VIII Gminnym Przeglądzie Teatralnym dla Zerówek i Przedszkoli .
Emocji było wiele , ale mimo stresu i zmęczenia nasi najmłodsi wystąpili wspaniałe ❤️

Tematem przedstawienia była inscenizacja wiersza Juliana Tuwima " Lokomotywa"

Tak opisała nasz występ komisja w skład której wchodziła: Pani Janina Karkoszka, Pani Karolina Kowalczyk, Pani Beata Rudnicka oraz Pani Stanisława Kucek:
" Spektakl charakteryzował przede wszystkim dobry taniec i świetna gra aktorska; w spektaklu w pomysłowy sposób zaprezentowano zawartość wagonów: wagony z postaciami przedstawione w ciekawy i oryginalny sposób; na uwagę zasługuje dopasowana aranżacja muzyczna do treści wiersza oraz zastosowanie efektów dźwiękowych (np. zgrzyt szafy, afrykańskie rytmy); spektakl cechowała niezwykła oryginalność pomysłów na postaci oraz niebywały humor bijący z przedstawienia; treścią spektaklu grupa porwała widownie do wspólnego śpiewania".
Dziękujemy za miłe słowa i możliwość wzięcia udziału w tak cudownym wydarzeniu ❤️