💐❤ DZIEŃ MATKI❤💐

1Dzień Matki to jedno z najpiękniejszych świąt w kalendarzu. 🗓❤W dniu swego święta Mamy obdarzane są szczególnymi dowodami miłości❤. 26 maja odbyła się uroczystość dedykowana wszystkim Mamom,👩‍👦‍👦👩‍👧👩‍👧‍👦👩‍👧‍👧 podczas której słowem i piosenką uczniowie klasy II starali się wyrazić miłość i wdzięczność za trud, cierpliwość i dobroć mam. Uroczystość rozpoczęła część artystyczna - inscenizacja pt ,,O wilku i siedmiu koźlątkach". Następnie uczniowie przedstawili 🎤 wiersze dedykowane Mamom przeplecione piosenkami 🎹🎼🎶.