Szko艂a Podstawowa nr 1 im. 艢w. Kr贸lowej Jadwigi
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Wycieczka do parku rozrywki " Rabkoland" 馃帯馃帰馃帬

Kategoria:
322.05.2023r. przedszkolaki z naszej szko艂y wybra艂y sie na wycieczk臋 do Rabki- Zdr贸j do parku rozrywki "Rabkoland", gdzie uczestniczy艂y w zaj臋ciach edukacyjnych "Przyjaciele Pana Trzmiela". Dowiedzia艂y si臋 jak wygl膮da 偶ycie na 艂膮ce i jakie zale偶no艣ci 艂膮cz膮 jej mieszka艅c贸w. Poszerzy艂y 艣wiadomo艣膰 na temat otaczaj膮cej ich przyrody. Na zako艅czenie warsztat贸w ka偶dy z uczestnik贸w otrzyma艂 pami膮tk臋 do w艂asnego z艂o偶enia 馃
Dzieci korzysta艂y z dostosowanych do ich wieku atrakcji. A 偶e pogoda bardzo nam dopisa艂a zabawy nie by艂o ko艅ca 馃尀馃尀馃尀
By艂a r贸wnie偶 przerwa na pyszny obiad i lody 馃崹馃崷
Po wspania艂ej zabawie, dzieci w doskona艂ych humorach wr贸ci艂y do przedszkola.