Szko艂a Podstawowa nr 1 im. 艢w. Kr贸lowej Jadwigi
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

馃尭馃尮馃拹 KWITN膭CO, PI臉KNIE I PACHN膭CO,馃尭馃尮馃拹 馃尭馃尮馃拹 jak przysta艂o na maj 馃尭馃尮馃拹

Kategoria:
2Dnia 12.O5.23 r. uczniowie kl. V wraz z wychowawc膮 posadzili kwiaty do klasy, by ozdobi膰 i przystroi膰 przestrze艅, w kt贸rej dzieci ucz膮 si臋, przyswajaj膮 wiedz臋 i kszta艂tuj膮 swoje charaktery. Wychowankowie mogli to uczyni膰, bowiem otrzymali dodatkowe 艣rodki i fundusze po Konkursie Palm Wielkanocnych z dnia 02.04.2023r. Komisja Gminnego Przegl膮du Palm Wielkanocnych przyzna艂a I miejce palmie wykonanej przez rodzic贸w i uczni贸w kl. V, (a tak偶e 3 innym wykonawcom).
Bardzo dzi臋kujemy rodzicom i uczniom kl. V za po艣wi臋cony czas, zaanga偶owanie i trud w艂o偶ony w wykonanie palmy oraz p. A. Kulidze za zakup kwiat贸w i donic.
Mi艂o, kiedy wok贸艂 nas jest pi臋knie, kolorowo, czysto i ekologicznie. B膭D殴MY EKO na co dzie艅!