Szko艂a Podstawowa nr 1 im. 艢w. Kr贸lowej Jadwigi
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

馃摎馃摉馃帳KONKURS RECYTATORSKI-鈥濼UWIM DZIECIOM".馃帳馃摃

Kategoria:
1Pod koniec kwietnia, w ramach 艢wiatowego Dnia Ksi膮偶ki odby艂 si臋 w klasie III - Konkurs Recytatorski -鈥濼uwim dzieciom".
Konkurs mia艂 form臋 prezentacji dowolnie wybranego wiersza z tw贸rczo艣ci J.Tuwima.
Celem konkursu by艂a popularyzacja tw贸rczo艣ci Juliana Tuwima, zainteresowanie uczni贸w poezj膮, kszta艂towanie wra偶liwo艣ci na pi臋kno j臋zyka ojczystego i rozwijanie zdolno艣ci recytatorskich, przygotowanie do 艣wiadomego uczestnictwa w kulturze, promowanie 偶ywego s艂owa w艣r贸d dzieci, wspieranie uzdolnie艅 zainteresowa艅 dzieci, odkrywanie i rozwijanie m艂odych talent贸w.
Wszyscy uczniowie pi臋knie si臋 zaprezentowali, a najlepsi otrzymali nagrody ksi膮偶kowe oraz dyplomy.