Turniej tenisa sto艂owego! 馃彄馃帀

W naszej szkole odby艂 si臋 pierwszy w turniej tenisa sto艂owego! 馃彄馃帀
Wzi臋li w nim udzia艂 uczniowie w trzech kategoriach: ch艂opcy oraz dziewcz臋ta z klas 4-5, ch艂opcy z klas 6-8 oraz dziewcz臋ta. Do rywalizacji stan臋艂o ponad 20 uczni贸w oraz uczennic.
W kategorii dziewcz膮t triumfowa艂a Magdalena Lichosyt, drugie miejsce zaj臋艂a Marcela Kido艅, a trzecie Leokadia Kurnat.
W kategorii ch艂opc贸w oraz dziewcz膮t z klas 4-5 zwyci臋偶y艂 Tobiasz Kurnat, na drugim miejscu uplasowa艂 si臋 Ksawery Papierz, a trzecie miejsce zdoby艂a Magdalena Lichosyt.
Natomiast w kategorii ch艂opc贸w z klas 6-8 najlepszy okaza艂 si臋 Fabian Zahora, drugie miejsce zaj膮艂 Dawid Janowiak, a trzecie Tomasz Jasiura.
Dzi臋kujemy wszystkim uczestnikom za wspania艂e emocje i zaanga偶owanie w ka偶dym meczu! Cieszymy si臋, 偶e tak wiele os贸b wzi臋艂o udzia艂 w tym nowym dla nas turnieju i ju偶 nie mo偶emy si臋 doczeka膰 kolejnej edycji. 馃ぉ
Gratulujemy wszystkim zwyci臋zcom i uczestnikom za walk臋 i sportowy duch! 馃挭