🎭 💃 🎼 DZIEŃ TALENTÓW🎹 🕺🎤

121 marca, już po raz czwarty zorganizowano w naszej szkole konkurs „Mam Talent", który jest świetną okazją do pochwalenia się swoimi osiągnięciami, talentami, uzdolnieniami i sukcesami na forum całej szkoły.
Konkurs ma na celu rozwijanie kreatywności uczniów, promowanie i odkrywanie nowych talentów, popularyzację działań artystycznych oraz propagowanie alternatywnych form spędzania wolnego czasu.
Na scenie prezentowali się utalentowani: wokaliści, tancerze, instrumentaliści, aktorzy, recytatorzy i akrobaci. Wszyscy uczestnicy byli profesjonalnie przygotowani i pięknie wystąpili na scenie. Zmagania artystów oceniało specjalnie powołane jury, w składzie: Pan Dyrektor Łukasz Klozyk, Pani Monika Tlałka oraz Pan Jacek Piwowarczyk. Członkowie jury wyrazili podziw dla wszystkich uczestników, docenili odwagę, zaangażowanie i umiejętność radzenia sobie ze stresem. Jury miało jak zwykle ciężki orzech do zgryzienia, ale po burzliwych naradach wyłoniono zwycięzcę, którym okazał się uczeń klasy III – Oskar Plaszczak, który w rewelacyjny sposób przedstawił krótki występ kabaretowy- „Mariolka w SPA".
Członkowie naszego jury również mieli okazję wykazać się zdolnościami zręcznościowymi w przygotowanych dla nich konkurencjach, jak zwykle niezwyciężony okazał się Pan Dyrektor Łukasz Klozyk. 👏🥇👏
Ten dzień niewątpliwie należał do bardzo udanych i emocjonujących.
Ciekawe, kto zaskoczy nas za rok?
Pamiętajmy, że w każdym drzemie jakiś talent – trzeba go tylko w sobie odnaleźć, a potem starannie pielęgnować.
Zdjęcia wykonano wykorzystując sprzęt zakupiony w ramach programu Laboratorium Przyszlości.