Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Królowej Jadwigi
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Przedszkolaki odwiedziły babcie i dziadków w Domu Opieki Społecznej

Kategoria:

Przedszkolaki odwiedziły babcie i dziadków w Domu Opieki Społecznej.

W dniu 30 października dzieci z oddziału przedszkolnego odwiedziły mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Zaskalu. Podczas wizyty dzieci prezentowały swoje umiejętności aktorskie. Program artystyczny sprawił ogromną radość podopiecznym. Za wspaniały występ dzieci otrzymały kosz cukierków oraz serdeczne podziękowania od mieszkańców, pracowników placówki. Cieszymy się, że naszym występem tym starszym, często schorowanym osobom, które potrzebują wiele ciepła, serdeczności i życzliwości mogliśmy sprawić choć odrobinę radości. Spotkanie było dla dzieci prawdziwą lekcją wychowawczą, która uczy szacunku i życzliwości dla starszego człowieka.