Sukces w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

317 marca uczniowie z nasze szkoły przystąpili do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej na szczeblu gminnym.
Uczniowie wzięli udział w konkursie w dwóch kategoriach.
W kategorii klas 1-4 reprezentowali nas Krystian Gombarczyk, Bartosz Kupczyk oraz Maciej Ogórek - wszyscy z klasy czwartej. W kategorii klas 5-8 naszymi reprezentantami byli Adam Neupauer, Jakub Górnicki (kl 6) oraz Jakub Jabłoński (kl 7).
Mimo tego, że był to nasz debiut na tego typu turnieju, dwóch naszych uczniów zajęło trzecie miejsca. Krystian Gombarczyk w kategorii kl 1-4 oraz Adam Neupauer w kategorii kl 5-8.
Serdeczne podziękowania dla Osp Lipnica Wielka Murowanica, szczególnie zaś dla druha Łukasz Pajkos za pomoc w przygotowaniu naszych młodych strażaków.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom.
Dziękujemy za zaangażowanie, poświęcony na przygotowania czas i godne reprezentowanie naszej szkoły. Jesteśmy z Was dumni!