Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Królowej Jadwigi
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Wręczenie stypendiów za wyniki w nauce w pierwszym półroczu roku szkolnego 2022/2023.

Kategoria:
32 marca 2023 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów za wyniki w nauce. Stypendium takie jest przyznawane uczniom którzy uzyskali średnią ocen powyżej 4,75 oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie.

 Oto nasi nagrodzeni:

• z klasy VIII - Julia Gombarczyk;
• z klasy VII - Julia Pawlak;
• z klasy VI są to: Joanna Łysiak, Małgorzata Łazarczyk, Agata Żurek, Dawid Janowiak;
• z klasy V są to: Wiktoria Michalak, Norbert Pawlak, Wiktoria Olesińska, Natalia Janowiak, Magdalena Dziubek, Michalina Kuliga, Vanessa Gombarczykowa, Wiktoria Smoleń, Ksawery Papierz;
• z klasy IV są to: Karolina Klozyk, Krystian Gombarczyk, Bartosz Janowiak, Kamila Ziemiańczyk, Daniel Kamać, Justyna Michalak.
Wszystkim nagrodzony serdecznie gratulujemy wytrwałości i pracowitości. Przypominamy również wszystkim uczniom że od 2022 r. przyznawane jest stypendium Wójta Gminy Lipnica Wielka za wyniki w nauce w klasach 4 – 6, 7 – 8 oraz dwa najwyższe wyniki z egzaminu ósmoklasisty w skali gminy. W prawdzie nie uczymy się dla szkoły ani dla pieniędzy tylko dla siebie ale dobrze gdy nasze wysiłki są nagradzane też czymś materialnym.
Łukasz Klozyk