Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Królowej Jadwigi
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

😊🎥🎞️ 😊 Wyjazd do kina. 🚌📽️🎞️

Kategoria:
127 stycznia uczniowie z kl. III-VIII wraz z Panem Dyrektorem oraz wychowawcami mogli uczestniczyć w wycieczce do Krakowa do kina Cinema City Bonarka, aby obejrzeć amerykański film przygodowy science-fiction „Avatar: Istota wody". 💦🌊💦
Akcja filmu rozgrywa się ponad dziesięć lat po wydarzeniach z pierwszej części. To opowieść o rodzinie Jake'a i Neytiri oraz ich staraniach, by zapewnić bezpieczeństwo sobie i swoim dzieciom, mimo tragedii, których wspólnie doświadczają i bitew, które muszą stoczyć, aby przeżyć.
Duża część filmu dzieje się na, obok lub pod wodą. Wiele scen powstało specjalnie po to, by cieszyć oko pięknem podwodnego świata i efektów 3D. 🐠🐡🌱🐟🌱
„Avatar: Istota wody" to nie tylko immersyjna podróż w głąb błękitnej otchłani. To również refleksja nad naturą człowieczeństwa, które Cameron dostrzega zarówno w błękitnoskórych Na'vi, jak i w chciwych, siejących zniszczenie mieszkańcach umierającej Ziemi.
Uczniowie z naszej szkoły byli zachwyceni produkcją oraz efektami specjalnymi. Z pewnością ten wzruszajacy i wyciskający łzy film pozostanie na długo w ich pamięci. 😉