O Królewnie Śnieżce bajka inaczej🫅🌹🕌👑🧑‍🎄

Wszystkie te produkty w rzeczywistości były używkami i szkodliwymi substancjami zagrażającymi zdrowiu i życiu dziewczyny. Po interwencji i prośbach krasnoludków wracających z pracy, którym towarzyszyły dźwięki skocznej muzyki "Hej ho, hej ho, do pracy (do domu) by się szło"... , Śnieżka odprawia kobietę i wypowiada znamienne słowa:
" Nareszcie zrozumiałam, że w życiu najważniejsza jest rodzina i przyjaciele. Dzięki nim możemy uporać się z każdym problemem i zmartwieniem."
I o tym zawsze wszyscy pamiętajmy!