Dzie艅 Babci i Dziadka 馃馃

121 stycznia obchodzimy Dzie艅 Babci, a - 22 stycznia - Dzie艅 Dziadka. To niezwyk艂e dni, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla bab膰 i dziadk贸w, pe艂ne radosnych u艣miech贸w, wzrusze艅 i 艂ez. W 偶yciu i serduszku ka偶dego dziecka, dziadkowie zajmuj膮 szczeg贸lne miejsce, bo kto pocieszy, najczulej przytuli, znajdzie rad臋 na ka偶de zmartwienie, u kogo s膮 najcudowniejsze wakacje i 艣wi臋ta?
Z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci z oddzia艂u przedszkolnego przygotowa艂y 艣wi膮teczny wyst臋p po艂膮czony z recytacja wierszy na ich cze艣膰 oraz za艣piewa艂y pi臋kna piosenk臋, dzi臋kuj膮c im za pi臋kne chwile sp臋dzone wsp贸lnie.
Na zako艅czenie dziadkowie obejrzeli prezentacj臋 , na kt贸rej mogli podziwia膰 siebie i swoje wnuki oraz czas , jaki pociechy sp臋dzi艂y na przygotowanie prezent贸w dla nich.
Poprzez sw贸j wyst臋p dzieci wyrazi艂y sw膮 mi艂o艣膰 i wdzi臋czno艣膰 za ich trud i oddanie.

Przy pysznym pocz臋stunku i kawie nasi Kochani go艣cie mogli sp臋dzi膰 mi艂o czas ze swoimi wnukami oraz znajomymi z lat m艂odo艣ci.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz 偶yczymy du偶o zdrowia, pomy艣lno艣ci, samych pi臋knych chwil w 偶yciu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuk贸w. 鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍