猸愶笍馃専 鈥濵ale艅ka przysz艂a Mi艂o艣膰..."猸愶笍馃専

2Ostatni dzie艅 w szkole przed przerw膮 艣wi膮teczn膮 up艂yn膮艂 w wielce uroczystej atmosferze. Uczniowie oraz dzieci z oddzia艂u przedszkolnego wzi臋li udzia艂 w klasowych spotkaniach wigilijnych. Wszyscy razem 艣piewali kol臋dy, a nast臋pnie po艂amali si臋 op艂atkiem. Uczniowie skosztowali pysznego, tradycyjnego barszczu z uszkami ufundowanego przez Rad臋 Rodzic贸w naszej szko艂y. 馃尣馃巹馃尣
G艂贸wn膮 atrakcj膮 tego dnia by艂o jednak przedstawienie teatralne przygotowane przez uczni贸w klasy VIII i VI oraz dzieci z oddzia艂u przedszkolnego.

Tematem tegorocznego spotkania by艂 po艣piech i p臋d, kt贸ry towarzyszy w dzisiejszych czasach naszym bliskim i nam samym... W tym zabieganym czasie , cz臋sto zapomina si臋 o rzeczach najwa偶niejszych....

Na zako艅czenie wszyscy razem za艣piewali kilka kol臋d, kt贸rym przygrywa艂 Pan Daniel Mateja.
Ten dzie艅 up艂yn膮艂 w bardzo podnios艂ej atmosferze, pozwoli艂 zastanowi膰 si臋 nad istot膮 艢wi膮t Bo偶ego Narodzenia oraz zrozumie膰 co powinno by膰 kwintesencj膮 naszego 偶ycia.
D.S.