Szko艂a Podstawowa nr 1 im. 艢w. Kr贸lowej Jadwigi
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

馃枍馃帹 馃彔Z wizyt膮 w Bullerbyn...馃彉 馃枃馃枍

Kategoria:
1Uczniowie klasy III po om贸wieniu lektury przyst膮pili do tworzenia makiet Bullerbyn.

 鈥濪zieci z Bullerbyn" 馃彉 to jedna z najpopularniejszych powie艣ci szwedzkiej pisarki Astrid Lindgren. Ciep艂a, pe艂na przyg贸d i humoru opowie艣膰 o dzieci艅stwie, jest histori膮 znan膮 kilku pokoleniom czytelnik贸w. 馃槉

Dzieci by艂y zachwycone zadaniem, kt贸re wykonywa艂y w kilkuosobowych zespo艂ach. Uczniowie wykazali si臋 niezwyk艂膮 kreatywno艣ci膮 i pomys艂owo艣ci膮, wykorzystuj膮c w pracach r贸偶norodne materia艂y czego efektem by艂y wspania艂e makiety. Ka偶da grupa pracowa艂a z ogromnym zaanga偶owaniem przedstawiaj膮c swoj膮 wizj臋 male艅kiej wioski oraz jej mieszka艅c贸w.
Zadanie by艂o dla dzieci ogromnym wyzwaniem, ale r贸wnie偶 ciekawym do艣wiadczeniem, z kt贸rego wywi膮zali si臋 znakomicie. 馃憦馃憦馃憦