Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Królowej Jadwigi
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

🎅👼MIKOŁAJKI w SP1❄

Kategoria:
2Choć 6 grudnia nie było jeszcze śniegu, Św. Mikołaj i tak dotarł do naszej Szkoły🎅🧸🎁 Odwiedził z paczkami uczniów z klas 0-3, a pozostałe klasy pozdrawiał i częstował słodkościami 🍬🍭🍡
W tym dniu oprócz Św. MIKOŁAJA naszą Szkołę odwiedzili również inni ważni goście - podopieczni OREW BARKA z Jabłonki wraz z opiekunami i nauczycielami. To dla nich nasi uczniowie z kl. 1, 4 i 6 pod kierunkiem pań- M.Kołton i M. Pawlak, przygotowali mikołajkowe przedstawienie pt." Mikołaj w tarapatach", a Samorząd Uczniowski przygotowałz tej okazji paczki mikołajkowe z artykułów, które przez cały miesiąc przynosili nasi uczniowie i rodzice, za co serdecznie dziękujemy👍🤝❤
Po spotkaniu ze Św. Mikołajem Rada Rodziców zaprosiła gości na poczęstunek, a spotkanie uwieńczyły wspólne warsztaty, w ramach których powstał piękny, świąteczny łańcuch🎄