馃嚨馃嚤馃嚨馃嚤馃嚨馃嚤SYMBOLE NARODOWE馃嚨馃嚤馃嚨馃嚤馃嚨馃嚤

3W listopadzie klasa III zrealizowa艂a wiele dzia艂a艅 w ramach projektu 鈥濨ia艂o-czerwona Orawa". Uczniowie wykonali lapbooki nawi膮zuj膮ce do tematyki odzyskania niepodleg艂o艣ci, kt贸rego tematem przewodnim by艂a Polska, jej symbole oraz bohaterowie historyczni tego okresu.

Dzieci ch臋tnie wzi臋艂y udzia艂 w Gminnym Konkursie Plastycznym 鈥濳ocham Polsk臋- Droga do Niepodleg艂o艣ci" 馃嚨馃嚤鈾ワ笍 zajmuj膮c wysokie lokaty:

I miejsce: Miko艂aj Bandyk
II miejsce: Aleksandra Mik艂usiak
III miejsce: Estera Kurnat
Wyr贸偶nienia: Pawe艂 Bandyk, Kacper Plaszczak
Dzieci wykona艂y kotyliony w barwach narodowych, kt贸re za艂o偶y艂y podczas Szkolnego Koncertu Pie艣ni Patriotycznych.
Podsumowaniem dzia艂a艅 projektu by艂o przyst膮pienie uczni贸w do konkursu wiedzy o Polsce oraz jej symbolach.
Wyniki konkursu:
I miejsce: Stanis艂aw Karkoszka, Oskar Plaszczak.
II miejsce: Aleksandra Mik艂usiak, Pawe艂 Bandyk, Krzysztof Zahora.
III miejsce: Kacper Plaszczak
Serdecznie gratulujemy! 馃憦馃憦馃憦
鈥濨ia艂o-czerwona Orawa" projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Wojew贸dztwa Ma艂opolskiego.