Dzie艅 Pluszowego Misia馃Ц馃Ц馃Ц

1Przedszkolaki z naszej szko艂y uczestniczy艂y w obchodach 艢wiatowego Dnia Pluszowego Misia.
Ka偶de dziecko przysz艂o do przedszkola ze swoim "milutkim przyjacielem". Mo偶na by艂o zobaczy膰 misie ma艂e, 艣rednie, du偶e, br膮zowe, r贸偶owe, bia艂e, niebieskie itd. Wszystkie by艂y 艣liczne i wyj膮tkowe.
W tym weso艂ym dniu przedszkolaki czeka艂o wiele atrakcji.
Stworzy艂y w艂asn膮 misiow膮 fotobudk臋. Zosta艂y zaproszone do wsp贸lnej zabawy ze swoimi misiami : uczestniczy艂y w " misiowych " zawodach, uk艂ada艂y puzzle, jad艂y ulubiony przysmak misi贸w- miodek, 膰wiczy艂y ze swoimi przytulankami oraz rozwi膮zywa艂y zagadki o misiach.

Dzie艅 Pluszowego Misia w naszym przedszkolu by艂 pe艂en u艣miechu i 艣wietnej zabawy.

Dzieci by艂y szcz臋艣liwie, poniewa偶 mog艂y sp臋dzi膰 tyle czasu ze swoimi pluszowymi ulubie艅cami oraz pokaza膰 je swoim kole偶ankom i kolegom z grupy.