Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystemImageShow has a deprecated constructor in /home/klient.dhosting.pl/agmediaszk/sp1lipnicawielka.pl/public_html/plugins/system/imageshow/imageshow.php on line 12
Najżyczliwsi 2018 - Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Królowej Jadwigi

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Królowej Jadwigi
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/agmediaszk/sp1lipnicawielka.pl/public_html/plugins/system/imageshow/imageshow.php:12) in /home/klient.dhosting.pl/agmediaszk/sp1lipnicawielka.pl/public_html/templates/joomla_szkolny/library/Designer/Page.php on line 153

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/agmediaszk/sp1lipnicawielka.pl/public_html/plugins/system/imageshow/imageshow.php:12) in /home/klient.dhosting.pl/agmediaszk/sp1lipnicawielka.pl/public_html/templates/joomla_szkolny/functions.php on line 836

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/agmediaszk/sp1lipnicawielka.pl/public_html/plugins/system/imageshow/imageshow.php:12) in /home/klient.dhosting.pl/agmediaszk/sp1lipnicawielka.pl/public_html/templates/joomla_szkolny/functions.php on line 836

Najżyczliwsi 2018

Kategoria:

Najżyczliwsi 2018

Kl. 1 Vanessa Gombarczykova
Kl. 2 Joanna Łysiak
Kl. 3 Leokadia Kurnat
Kl. 4 Igor Białoń
Kl. 5A Aneta Janowiak
Kl. 5B Bernadetta Pilch
Kl. 6 Patryk Cholewa
Kl. 7 Justyna Karlak
Kl. 8 Jakub Jasiura

Gratulujemy:):):)