Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Królowej Jadwigi
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

NIESAMOWITE SPOTKANIE

Kategoria:
321 listopada grupa Wolontariuszy z klasy IV i V odwiedziła Grupę Niepełnosprawnych Chłopców z Białki Tatrzańskiej. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Było dużo zabawy, śmiechu i radości. Wolontariusze wspólnie z dziećmi niepełnosprawnymi tańczyli, grali w grę planszową, bawili się w basenach z piłeczkami. Był również wspólny poczęstunek. Wolontariusze odwiedzili też podopiecznych sióstr, którzy leżą w łóżkach lub są unieruchomieni na wózkach. Było to niezapomniane spotkanie dla Wolontariuszy i dla niepełnosprawnych chłopców. Na zakończenie spotkania Wolontariusze stwierdzili, że dzieci niepełnosprawne są bardzo szczęśliwe. Obyśmy zawsze byli tymi ludźmi, którzy przynoszą innym radość i szczęście.