Szko艂a Podstawowa nr 1 im. 艢w. Kr贸lowej Jadwigi
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

馃尲馃尫馃拹 鈥瀂a ich troski i trud..." 馃巰馃尰馃尯

Kategoria:
114 pa藕dziernika w naszej szkole odby艂a si臋 uroczysto艣膰 z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Najpierw uczniowie kl.III,IV, VII i VIII pod kierunkiem p. Moniki Ko艂ton i p. Anny Mik艂usiak przedstawili program s艂owno - muzyczny, wyra偶aj膮cy wdzi臋czno艣膰 Nauczycielom za przekazywany dar wiedzy, cierpliwo艣膰, trud i serce wk艂adane w edukacj臋 m艂odego pokolenia. S艂owa podzi臋kowa艅 skierowano r贸wnie偶 do Nauczycieli Emeryt贸w oraz pracownik贸w obs艂ugi. Nast臋pnie odby艂a si臋 druga cze艣膰 programu, w kt贸rej zaci臋t膮 walk臋 stoczyli Nauczyciele i Uczniowie rywalizuj膮c w popularnym teleturnieju 鈥濬amiliada". Ostateczne zmagania wygrali Nauczyciele, ale wszystkim towarzyszy艂a 艣wietna zabawa i niezawodny doping publiczno艣ci.
Potem przedstawiono zabawne scenki z 偶ycia szko艂y w wykonaniu k贸艂ka teatralnego dzia艂aj膮cego w kl. V pod kierunkiem p. Edyty Karkoszki.
Uroczysto艣膰 zako艅czy艂a si臋 podzi臋kowaniami i 偶yczeniami, kt贸re skierowa艂 Dyrektor szko艂y 艁ukasz Klozyk do nauczycieli, emeryt贸w oraz wszystkich pracownik贸w.