Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Królowej Jadwigi
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

„DOBRYM SAMARYTANINEM JEST KAŻDY I KAŻDA Z NAS ! Z POWOŁANIA! Z OBOWIĄZKU! DOBRY SAMARYTANIN ŻYJE MIŁOSIERDZIEM." ŚW. JAN PAWEŁ II

Kategoria:
4W środę 19 października Wolontariusze (Samarytanie) z naszej szkoły odwiedzili niepełnosprawnych chłopców zamieszkujących Ośrodek w Białce Tatrzańskiej.
Spotkanie odbyło się w bardzo miłej atmosferze, było dużo zabawy, radości i wzajemnej życzliwości. Obustronne obdarowaliśmy się upominkami. Chłopcy otrzymali zestaw kreatywny oraz osobiste drobne prezenty. Przekazaliśmy także pampersy dla podopiecznych ośrodka. Siostra Dyrektor podarowała Wolontariuszom bransoletki z napisem „Nie żałujcie poświęcenia" oraz obrazki z modlitwą.
Nasi Wolontariusze tak ujęli swoją życzliwością podopiecznych ośrodka, że otrzymali zaproszenie na następne spotkanie.