Język polski bez tajemnic.

1Uczniowie naszej szkoły mieli dzisiaj okazję by uczestniczyć w niezwykle ciekawej lekcji języka polskiego prowadzonej przez aktorów Agencji Artystycznej Pro-Art-Krak z Krakowa.
Panowie: Wojciech Habela i Jacek Lecznar w bardzo ciekawy, przystępny i zabawny sposób, wykorzystując gest, mimikę, rekwizyty i muzykę przedstawili wiadomości na temat różnorodnych środków stylistycznych. Każdy środek został przedstawiony oraz wytłumaczony na przykładach wybranych dzieł literatury polskiej.

Do niniejszego przedstawienia zostali zaangażowani również nasi uczniowie, którzy doskonale wywiązali się z powierzonych im ról.

To artystyczne przedsięwzięcie, łącząc przyjemne z pożytecznym, okazało się dla uczniów naszej szkoły świetną „żywą" lekcją, która pozwoliła w niebanalny sposób powtórzyć oraz zweryfikować zdobytą już wcześniej wiedzę.