Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Królowej Jadwigi
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Stypendia Wójta Gminy rozdane.

Kategoria:
FB IMG 166293022079231.08.2022 odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów dla najlepszych uczniów w gminie. 
Galę poprowadziła Pani Marzena Michalak - dyrektor CUW. 
Po czym głos zabrał pan Mateusz Lichosyt - Wójt Gminy mówiąc, że sukces ucznia to wynik wielu czynników. Obok pasji i talentu młodego człowieka istotne jest wsparcie rodziców oraz nauczycieli. Tylko w takim połączeniu można osiągnąć szkolny sukces. Nasi stypendyści są przykładem, że można odnosić sukcesy w konkursach na szczeblu wojewódzkim i zdobywać bardzo wysokie średnie ocen. 
Stypendyści naszej szkoły:
Kuba Janowiak 
Julia Pawlak
Wiktoria Michalak
Norbert Pawlak 
Wiktoria Olesińsk 
 oraz Karolina Kuliga- osiągnięcia sportowe. 
 
Wszystkim wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!