Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Królowej Jadwigi
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Unowocześniamy szkołę w ramach programu #LaboratoriumPrzyszłości

Kategoria:
FB IMG 1662929970842W ubiegłym roku szkolnym nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiego programu "Laboratorium Przyszłości". Jego celem jest budowanie kompetencji kreatywnych i technicznych wśród uczniów. Dzięki uczestnictwie w programie udało się pozyskać Drukarkę 3D, nowoczesny sprzęt audio, video, narzędzia konstrukcyjne oraz lutownicze. Cieszymy się także z zakupu plotera tnącego, zestawów klejów do klejenia na gorąco a nawet zestawów do LEGO-robotyki i POLYDRON-ów do budowania skomplikowanych konstrukcji.
Dzięki uczestnictwie w programie doposażono także szkołę o jeden zestaw mebli do pracowni chemiczo-fizycznej.
Liczymy na to, że udział w programie będzie okazją do poszerzania zainteresowań uczniów oraz uatrakcyjnienia zajęć.