Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/22

290691557 1817580741924122 9098185077368554634 nW piątek, 24 czerwca odbyło się oficjalne zakończenie roku szkolnego.

Najpierw odbyła się Msza Święta. Następnie wszyscy udali się do szkoły na dalszą część uroczystości. Jak co roku, tego dnia miało miejsce ważne wydarzenie- mianowicie przekazanie sztandaru młodszym uczniom.
Po części oficjalnej- Dyrektor wraz z wychowawcami wręczyli nagrody dla uczniów wyróżniających się w nauce, osiągających sukcesy oraz aktywnie udzielających się podczas całego roku szkolnego.
Później uczniowie klasy III przedstawili krótki program słowno – muzyczny, aby podziękować swojej Wychowawczyni- Pani Elżbiecie Kulidze za trzyletnią pracę.
Ostatnim punktem spotkania było wręczenie świadectw w klasach i przypomnienie o zasadach BHP w czasie wakacji.
Wszystkim Uczniom życzymy bezpiecznych i udanych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.