Medal Św. Łukasza - Zasłużony dla Wielkolipnickiej Gminy dla Szkoły Podstawowej nr 1 im. Świętej Królowej Jadwigi w Lipnicy Wielkiej.

FB IMG 16551118845369 czerwca 2022 r. członkowie Kapituły Medalu odznaczyli Szkołę Podstawową nr 1 im. Świętej Królowej Jadwigi w Lipnicy Wielkiej - Medalem Św. Łukasza - Zasłużony dla Wielkolipnickiej Gminy uwzględniając wklad Szkoły oraz jej zaangażowanie oraz ofiarność na rzecz rozwoju Wielkolipnickiej Gminy.

Wójt Gminy Mateusz Lichosyt składając najderdeczniejsze gratulacje, wręczył najważniejsze wielkolipnickiej odznaczenie na ręce Dyrektora Szkoły Łukasza Klozyka.

Odznaczenie to jest niewątpliwie wielkim sukcesem całej społeczności szkoły i stanowi motywację do podejmowania dalszych działań na rzecz rozwoju naszej szkoły.