Szko艂a Podstawowa nr 1 im. 艢w. Kr贸lowej Jadwigi
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

馃槉 馃拹馃崷馃帄 Dzie艅 Dziecka 馃槈馃帀馃巵馃帄

Kategoria:
FB IMG 16551114273691 czerwca to niew膮tpliwie ulubiony dzie艅 wszystkich dzieci. Trudno si臋 temu dziwi膰 skoro w tym dniu w szko艂ach organizowane s膮 r贸偶ne atrakcje, konkursy i zabawy. Tak by艂o r贸wnie偶 w naszej szkole, uczniowie tego dnia nie mogli narzeka膰 na nud臋. M艂odsi uczniowie obejrzeli ciekawe przedstawienie-鈥濸ipi idzie do szko艂y" przygotowane przez przedszkolak贸w. Barwne stroje, zabawne dialogi oraz 艣wietna gra ma艂ych aktor贸w zachwyci艂a ogl膮daj膮cych. Nast臋pn膮 atrakcj膮 by艂y mi臋dzyklasowe zawody sportowe na Orliku dla klas I-III. Z kolei starsi uczniowie w tym czasie zmagali si臋 z gr膮 鈥濸olonista na 102", zorganizowan膮 w ramach innowacji. Tego dnia nasz膮 szko艂臋 odwiedzili zacni go艣cie: W贸jt Gminy Lipnica Wielka Mateusz Lichosyt, Dyrektor GCK p. Karolina Kowalczyk, Dyrektor CUW p. Marzena Michalak oraz p. Aleksandra Pa偶ucha by osobi艣cie z艂o偶y膰 wszystkim Dzieciom najlepsze 偶yczenia w dniu ich 艣wi臋ta oraz przekaza膰 s艂odk膮 niespodziank臋.
Jednak najwi臋ksz膮 atrakcj膮 tego dnia okaza艂 si臋 mecz, w kt贸rym zagrali nauczyciele i pracownicy SP 1, W贸jt Gminy oraz Ks. Bart艂omiej Ma艂ek- wikary z s膮siedniej parafii kontra uczniowie naszej szko艂y. Mecz by艂 bardzo emocjonuj膮cy i trzymaj膮cy do ko艅ca w napi臋ciu. Zwyci臋偶yli nauczyciele z Panem Dyrektorem na czele oraz zaproszonymi go艣膰mi 馃槉 Jednak wynik tego dnia nie by艂 najwa偶niejszy, liczy艂a si臋 dobra zabawa i 艣wietna atmosfera. 
 
By艂 to z pewno艣ci膮 dzie艅 wielu atrakcji i wra偶e艅, kt贸ry na d艂ugo pozostanie w pami臋ci naszych uczni贸w.
 
Ps. Dzi臋kujemy Radzie Rodzic贸w za pyszne lody 馃槉馃崷馃槉