Szko艂a Podstawowa nr 1 im. 艢w. Kr贸lowej Jadwigi
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

馃尯馃崁馃尯 Dzie艅 Matki 馃尯馃崁馃尯

Kategoria:
FB IMG 1654253625565鈥濪zi臋kuj臋 za to wszystko, czym dobro膰 jest na ziemi, 偶e Jeste艣 najwa偶niejsza, 偶e tego nikt nie zmieni, 偶e jeden dzie艅 najpi臋kniej w mym sercu ja艣nie膰 musi, dla jednych to Dzie艅 Matki, a dla mnie Dzie艅 Mamusi".
                               鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍
Dzie艅 Matki - to najpi臋kniejsze i najbardziej osobiste 艣wi臋to w roku. Matka - to synonim mi艂o艣ci 鉂わ笍 i dobra, ciep艂a rodzinnego i szcz臋艣cia, przywi膮zania, przyja藕ni i wiary w to wszystko, co pi臋kne i szlachetne. 
Jedno s艂owo - mama, ile偶 kryje w sobie tre艣ci. Z nim zwi膮zane s膮 zawsze najpi臋kniejsze wspomnienia z dzieci艅stwa, pierwsze rado艣ci, troski, marzenia, t臋sknoty. Ka偶dy z nas chowa w sercu wdzi臋czno艣膰 za to, 偶e da艂a nam najwi臋kszy skarb 鈥 偶ycie. W tym dniu wszystkie mamy obdarzone s膮 szczeg贸lnymi dowodami wdzi臋czno艣ci. 
 
31 maja uczniowie klasy II chcieli uczci膰 to wspania艂e 艣wi臋to w spos贸b szczeg贸lny, dlatego zaprosili swoje Mamy do szko艂y na uroczysto艣膰 przygotowan膮 specjalnie dla Nich. By艂y wiersze, piosenki, laurki i 偶yczenia p艂yn膮ce prosto z ma艂ych, ale gor膮cych serc. Dzieci wyra偶a艂y swoj膮 mi艂o艣膰 i wdzi臋czno艣膰 za okazane i zawsze skore do pomocy Serce. Zaproszone Mamy by艂y bardzo wzruszone podczas przedstawienia, nie kry艂y 艂ez i z dum膮 spogl膮da艂y na swoje pociechy. Po programie artystycznym dzieci obdarowa艂y swoje Mamy kwiatami, upominkami i w艂asnor臋cznie wykonanymi laurkami.  
Na zako艅czenie Pan Dyrektor 艁ukasz Klozyk z艂o偶y艂 wszystkim zebranym Mamom najlepsze 偶yczenia, nast臋pnie pogratulowa艂 wychowawczyni- pani Annie Mik艂usiak oraz uczniom klasy II wspania艂ego wyst臋pu, zach臋caj膮c jednocze艣nie do rozwijania talent贸w, kt贸rych w tej klasie nie brakuje.
 
Po zako艅czeniu oficjalnej cz臋艣ci wszyscy zostali zaproszeni na s艂odki pocz臋stunek. 馃嵃馃ェ馃Wzruszeniom, serdeczno艣ciom i u艣miechom nie by艂o ko艅ca. Ten dzie艅, z pewno艣ci膮 na d艂ugo pozostanie w naszej pami臋ci.
 
Wszystkim Mamom 偶yczymy du偶o u艣miechu ka偶dego dnia, zdrowia, rado艣ci i zadowolenia ze swoich pociech. STO LAT! 鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍