Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Królowej Jadwigi
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Cykl warsztatów TUS dla klasy 3, 4 i 5 od 16 maja w naszej szkole.

Kategoria:
IMG 20220516 091436TUS brzmi zagadkowo? Być może na pierwszy rzut oka. TUS to skrót od słów Trening Umiejętności Społecznych. Celem zajęć TUS jest rozwijanie kompetencji społecznych. Trening Umiejętności Społecznych to jedna z najskuteczniejszych terapii wspierających rozwój, łagodzących lub zapobiegających problemom emocjonalnym.
 
Pomaga też radzić sobie z trudnościami pojawiającymi się w zachowaniach u dzieci i młodzieży.
 
 W naszej szkole udział w projekcie SEK "Dajemy PoWer w czasach pandemii" dofinansowane z Województwa Małopolskiego we współpracy z Stowarzyszenie Rozwoju Orawy potrwa do 30 maja 2022 i obejmie cykl spotkań w klasach 3 - 5.