Konkurs „LEONARDO"

received 704202794364311Dnia 26 kwietnia 2022 r. w Zespole Szkół w Zembrzycach odbył się finał Międzynarodowego Konkursu Wiedzy Ogólnej „LEONARDO", w którym wzięła udział uczennica kl. VIIIb Bernadetta Pilch, godnie reprezentując naszą szkołę w części pisemnej. Uczennicę przygotowywała pani Władysława Moniak. Adresatem Konkursu jest młodzież klas VII i VIII szkół podstawowych z gmin zrzeszonych w Stowarzyszeniu Gmin Babiogórskich oraz ze strony słowackiej w Zdrużeniu Babia Hora. Warto dodać, że konkurs swoim zakresem obejmuje szeroką wiedzę z przedmiotów obowiązujących w II etapie edukacyjnym, tj. w klasach IV – VIII oraz dodatkowo wiedzę o regionie i religię. Finał rozgrywany jest w dwóch częściach: części pierwszej – pisemnej i części drugiej – ustnej. Gratulujemy naszej uczennicy udziału w tak prestiżowym konkursie i życzymy dalszych sukcesów.

Anna Cymerman

received 704202794364311