Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Królowej Jadwigi
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Maksymilian Kmiecik - Finalistą Małopolskiego Kuratoryjnego Konkursu Historycznego.

Kategoria:
received 3851012168750146 mają 2022 r. miało miejsce uroczyste wręczenie tytułu Finalisty Małopolskiego Konkursu Historycznego dla Maksymiliana Kmiecika z klasy 7.
W obecności całej społeczności szkolnej oraz zaporszonego Pana Leszka Kmiecika - taty Maksa, dyrektor szkoły wręczył zaświadczenie potwierdzające tytuł FINALISTY, wystawione przez Małopolskiego Kurator Oświaty w Krakowie oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez szkołę oraz dyrektora.
Maksymilian 23 marca 2022 r. przystąpił do Etapu Wojewódzkiego konkursu z historii, w którym uzyskał 56% punktów. W drodze do finału wojewódzkiego, przeszedł eliminacje w których uzyskał w etapie szkolnym 92%, zaś w etapie rejonowym 86% punktów.
Wielkie gratulacje dla Maksymiliana. Ciężka praca oraz zaangażowanie były niewiatpiwie podstawą tego sukcesu.
Nauczycielem który przygotowywał ucznia do konkursu był Pan Łukasz Klozyk.
 
To drugi rok z rzędu kiedy uczeń z naszej szkoły uzyskuje tytułu finalisty Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego. W poprzednim roku szkolnym Partycja Olesińska, zdobyła tytuł FINALISTY Konkursu Polonistycznego oraz tytuł LAUREATA Konkursu Geograficznego. Liczymy na kontynucje dobrej passy i w kolejnym roku.