Szko艂a Podstawowa nr 1 im. 艢w. Kr贸lowej Jadwigi
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

馃榿Z okazji Pierwszego Dnia Wiosny w naszej szkole odby艂 si臋 III Szkolny Konkurs "Mam Talent".馃榿

Kategoria:

FB IMG 1650607456861Dzie艅 Talent贸w to wspania艂a okazja do pochwalenia si臋 swoimi osi膮gni臋ciami, talentami, uzdolnieniami i sukcesami na forum ca艂ej szko艂y. I tak by艂o r贸wnie偶 w tym roku. Na scenie mogli艣my podziwia膰 utalentowanych wokalist贸w, tancerzy, aktor贸w, magik贸w, sportowc贸w i akrobat贸w.馃懐馃帳馃

Pokazy naszych szkolnych Artyst贸w wzbudza艂y zachwyt i rado艣膰, czego dowodem by艂y gromkie brawa widowni.

Jury w sk艂adzie: Pan Dyrektor 艁ukasz Klozyk, Pani Krystyna Smole艅 oraz Pani Anna Cymerman mia艂o ci臋偶ki orzech do zgryzienia, aby wy艂oni膰 zwyci臋zc臋 konkursu. 馃Jednak po d艂ugich i burzliwych naradach postanowili wyr贸偶ni膰 talent uczennicy z klasy VIIIa- Karoliny Kuligi. Doceniaj膮c jej po艣wi臋cenie, wyrzeczenia i d艂ugie treningi doskonal膮ce jej jazd臋 na 艂y偶wach. 鉀糕浉鉀窯ratulujemy Karolinie oraz Wszystkim uczestnikom tegorocznego konkursu.
Zach臋camy innych, aby odkrywali i rozwijali swoje talenty bo to dodaje skrzyde艂, powoduje, 偶e nie tylko inni patrz膮 na nas inaczej, ale tak偶e my sami lepiej o sobie my艣limy.