Szko艂a Podstawowa nr 1 im. 艢w. Kr贸lowej Jadwigi
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

馃尶"Zmartwychwsta艂 Pan i 偶yje dzi艣"馃尶

Kategoria:

FB IMG 1650607343443W dniu 13 kwietnia w naszej szkole odby艂o si臋 przedstawienie z okazji 艢wi膮t Zmartwychwstania Pa艅skiego. Uczniowie czwartej, pi膮tej i sz贸stej klasy przedstawili histori臋 stworzenia 艣wiata, grzechu pierworodnego oraz histori臋 m臋ki i 艣mierci Pana Jezusa. W czwartej scenie uczniowie nawi膮zali do wsp贸艂czesno艣ci. Ostatnia scena-by艂a scen膮 s膮du ostatecznego.

Oto 偶yczenia Wielkanocne.

W poranek Wielkanocny, gdy uderz膮 rezurekcyjne dzwony - przestajemy p艂aka膰, otrzemy oczy z 艂ez, rozraduje si臋 nasze serce wielkim szcz臋艣ciem. Powr贸cimy z ko艣cio艂a na wielkanocne 艣niadanie. B臋dziemy
si臋 dzieli膰 po艣wi臋conym jajkiem z rodzin膮 i przyjaci贸艂mi, b臋dziemy sobie sk艂ada膰 przeliczne 偶yczenia.
My r贸wnie偶 pragniemy je z艂o偶y膰 Panu Dyrektorowi, Gronu Pedagogicznemu, obs艂udze, kole偶ankom i kolegom.
呕yczymy wszystkim du偶o zdrowia, pomy艣lnego pokonywania trudno艣ci, kt贸re niesie codzienne 偶ycie. Oby Zmartwychwsta艂y Chrystus udzieli艂 wam 艂aski silnej wiary, niez艂omnej nadziei i gor膮cej mi艂o艣ci. Oby przemieni艂 serca zatwardzia艂e, nieczu艂e na ludzk膮 krzywd臋, pa艂aj膮ce zazdro艣ci膮, a wla艂 w nie ogrom 偶yczliwo艣ci, kt贸ra b臋dzie emanowa膰 na innych.
呕yczymy pokoju w rodzinie, b艂ogos艂awie艅stwa Bo偶ego i opieki Maryi na ka偶dy dzie艅.
 
Iwona R贸szczka-Wojdy艂a