Szko艂a Podstawowa nr 1 im. 艢w. Kr贸lowej Jadwigi
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

馃殞Wyjazd na spektakl 鈥濲A艢 I MA艁GOSIA"馃殞

Kategoria:

277471093 1751408111874719 3066684863944334062 n鈽猴笍Dzisiaj, tj. 31 marca dzieci z oddzia艂u przedszkolnego馃懌 oraz uczniowie kl.I-II udali si臋 do OCK w Jab艂once na spektakl pt. 鈥濲a艣 i Ma艂gosia" w wykonaniu aktor贸w Narodowego Teatru Edukacji im. Adama Mickiewicza we Wroc艂awiu.


Sceniczna adaptacja wg J.W.Grimm nie traci nic z tajemniczego charakteru i napi臋cia fabu艂y pierwowzoru. Spotkanie z g艂贸wnymi bohaterami tej ponadczasowej ba艣ni stanowi cenny drogowskaz na drodze edukacji ka偶dego ucznia. Czytelna i pouczaj膮ca tre艣膰 wprowadza najm艂odszych widz贸w w magiczny urok opowie艣ci. Pomys艂owa, dynamicznie zmieniaj膮ca si臋 scenografia, barwne kostiumy,馃セ efekty 艣wietlne,馃敠馃挕wspania艂a muzyka 馃幖馃幎 i choreografia, pouczaj膮ce piosenki 馃幍馃帳oraz 艣wietna gra aktor贸w- wszystko to, aby przenie艣膰 widz贸w w zaczarowany 艣wiat wyobra藕ni. Spektakl by艂 dla dzieci w臋dr贸wk膮 po magicznym lesie,馃尣艣cie偶k膮 pe艂n膮 zwrot贸w akcji- 艣cie偶k膮 teatralnej edukacji.馃檪