馃槃馃檭馃槃DZIE艃 BEZ PLECAKA馃槃馃檭馃槃

FB IMG 1648066095904Transportery dla kot贸w, zabawkowe pojazdy, w贸zki i koszyki sklepowe, a nawet taczki czy kosiarki! 馃С馃洅馃Ш馃О馃摝 To tylko niekt贸re z przedmiot贸w, do kt贸rych uczennice i uczniowie naszej szko艂y, zamiast do plecak贸w- spakowali zeszyty, ksi膮偶ki oraz drugie 艣niadanie.

Na zaproszenie Samorz膮du Szkolnego do udzia艂u w nietypowej zabawie odpowiedzia艂a niemal ca艂a spo艂eczno艣膰 szkolna:) Przerwy mi臋dzy lekcjami sta艂y si臋 okazj膮 do prezentacji "szkolnych baga偶y". A te faktycznie by艂y przer贸偶ne.

Kreatywno艣膰 m艂odzie偶y przeros艂a naj艣mielsze oczekiwania! Nie spos贸b jednak wymieni膰 wszystkich sprz臋t贸w, jakie  pos艂u偶y艂y za tradycyjne "baga偶e". Wsp贸lna zabawa sta艂a si臋 kolejnym pretekstem do integracji i zacie艣niania kole偶e艅skich wi臋zi!馃槅馃馃槃