Dzień Kobiet w naszej szkole.

received 3484328306303618 marca obchodzimy Światowy Dzień Kobiet.
W tym szczególnym dniu, składamy wszystkim paniom najserdeczniejsze życzenia, obsypujemy podarunkami i kwiatami. Nie inaczej było w naszej szkole. Uczniowie Samorządu uczniowskiego przygotowali z okazji tego wspaniałego święta krótki program artystyczny.
Całą uroczystość poprowadzili chłopcy z klas siódmej , ósmej A i B. Celem akademii było rozbawić nasze piękne dziewczyny i patrząc na reakcję koleżanek i wszystkich kobiet obecnych na przedstawieniu udało nam się sprawić ,że przez ten krótki moment poczuły się docenione i naprawdę ważne. Mężczyźni zarówno mali jak i duzi zawsze pamiętają o tym wspaniałym dniu. Mam nadzieję, że to był tylko początek czegoś większego, że w domu naszych pięknych pań czekały na nie bukiety kwiatów, czekoladki i vouchery do spa, gdzie będą mogły zrelaksować się i odpocząć od codziennych obowiązków. Jeszcze raz życzymy wszystkim koleżankom i paniom wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze, wspaniałych i niezapomnianych wrażeń , dni bez zmartwień i trosk. Życzymy dużo radości w życiu i pogody ducha.

Karol Białoń kl. 8a