🏆🎉💰STYPENDIA I NAGRODY🏅🎊💰

FB IMG 1645644541424Dzisiaj w naszej szkole uroczyście wręczono stypendia oraz nagrody z konkursów recytatorsko- gawędziarskich.

Dyrektor szkoły – pan Łukasz Klozyk oraz wychowawcy kl.IV-VIII wręczyli najzdolniejszym uczniom naszej szkoły stypendia💰💰💰za wysokie wyniki w nauce oraz sukcesy sportowe. ⛸️🏅

Stypendium otrzymali:
-z klasy IV: Wiktoria Michalak, Michalina Kuliga, Wiktoria Olesińska, Norbert Pawlak, Natalia Janowiak,
-z klasy V: Małgorzta Łazarczyk, Agata Żurek, Joanna Łysiak, Adam Neupauer,
-z klasy VI: Julia Pawlak,
-z klasy VII: Julia Gąbarczyk, Martyna Ziemiańczyk, Dominik Tometczak,
-z klasy VIIIa : Kuba Janowiak, Karolina Kuliga,
-z klasy VIIIb: Bernadetta Pilch.

Tego dnia wręczono również  nagrody z XXVIII Gminnego Przeglądu Młodych Recytatorów i Gawędziarzy im. Piotra Boroweg oraz XLV Wojewódzkiego Przeglądu Młodych Recytatorów i Gawędziarzy im. Andrzeja Skupnia- Florka, który odbył się 10 lutego w Biały Dunajcu.

Jeszcze raz gratulujemy 🤝Karolinie Klozyk, która wywalczyła II miejsce🥈 w wojewódzkim konkursie recytatorskim - zdobywając tym samym Srebrnego Smreka oraz Robertowi Karlakowi, który zajął wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom i życzymy dalszych sukcesów naukowych!🏆🙂